Készült: 2019.12.15.04:00:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagjai változásának elrejtése

Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagjainak változásai (27 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Balsai István (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2011.08.31.  
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Elnök 2013.03.01. 2014.05.05. Dr. Salamon László (KDNP)
Dr. Salamon László (KDNP) Elnök 2011.09.01. 2013.02.24. Dr. Balsai István (Fidesz)
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2012.06.18.  
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Alelnök 2012.06.18. 2014.05.05. Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz)
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2013.03.01.  
Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2010.06.08. 2012.03.12. Dr. Vinnai Győző (Fidesz)
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Dr. Kerényi János (Fidesz)
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Tag 2012.06.18. 2014.05.05. Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz)
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Tag 2011.02.14. 2011.05.09. Dr. Dorkota Lajos (Fidesz)
Dr. György István (Fidesz) Tag 2010.06.08. 2010.11.02.  
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Dr. Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.03.07.  
Kozma Péter (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Molnár Attila (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.06.18.  
Dr. Puskás Imre (Fidesz) Tag 2012.03.13. 2013.05.13. Budai Gyula (Fidesz) 1
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.06.08.  
Dr. Szakács Imre (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz) Tag 2013.03.01. 2014.05.05. Dr. Bohács Zsolt (Fidesz)
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Tag 2011.03.07. 2014.05.05. Dr. Kovács Ferenc (Fidesz)
Dr. Varga István (Fidesz) Tag 2010.11.02. 2014.05.05. Dr. György István (Fidesz)
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.06.08.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Zsiga Marcell (Fidesz) Tag 2011.05.09. 2014.05.05. Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Botka László (MSZP) Tag 2013.03.04. 2014.05.05. Dr. Varga László (MSZP)
Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP) 1 Tag 2010.05.14. 2011.11.14.  
Dr. Ipkovich György (MSZP) Tag 2010.10.11. 2014.05.05. Dr. Szili Katalin (független)
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Szili Katalin (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.10.03.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2011.11.14. 2013.03.04. Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP) 1
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Murányi Levente (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2010.10.25.  
Dr. Staudt Gábor (Jobbik) Tag 2010.10.25. 2014.05.05. Murányi Levente (Jobbik)
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Salamon László (KDNP) Tag 2010.05.14. 2011.09.01.  
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2013.05.13. 2014.05.05. Dr. Puskás Imre (Fidesz)
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2013.09.01. 2014.05.05.  
Pősze Lajos (független) Tag 2011.09.01. 2014.05.05. Dr. Salamon László (KDNP)
Dr. Schiffer András (független) Tag 2013.02.25. 2013.08.31.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Fidesz 15 55.56%
MSZP 5 18.52%
Jobbik 3 11.11%
KDNP 2 7.41%
LMP 1 3.70%
független 1 3.70%
Összesen 27 100.00%

Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok