Készült: 2019.10.21.15:55:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Olimpiai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2001.06.13.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati bizottság


Olimpiai albizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Weszelovszky Zoltán (Fidesz) Elnök 2001.06.13. 2002.05.14.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2001.10.09. 2002.05.14.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 2001.10.09. 2002.05.14.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 2001.10.09. 2002.05.14.  
Dr. Molnár János (MSZP) Tag 2001.10.09. 2002.05.14.  
Tóth Imre (FKGP) Tag 2001.10.09. 2002.05.14.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 2001.10.09. 2002.05.14.  
Dr. Gémesi György (MDF) Tag 2001.10.09. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 2001.10.09. 2002.05.14.  


Olimpiai albizottság üléseinek megjelenítése