Készült: 2020.08.07.23:58:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Kertészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.07.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Kertészeti albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Farkas Sándor (Fidesz) Elnök 2010.07.07. 2014.05.05.  
Horváth István (Fidesz) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  
Obreczán Ferenc (Fidesz) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  
Pócs János (Fidesz) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  
Ficsor Ádám (MSZP) Tag 2010.07.07. 2011.10.23.  
Varga Géza (Jobbik) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  


Kertészeti albizottság üléseinek megjelenítése