Készült: 2020.11.28.12:29:39 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Demeter Ervin

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12910/20 Egyes törvények területrendezéssel összefüggő módosításáról Demeter Ervin (Fidesz) 2013.11.18
10102/21 A nemzetbiztonsági ellenőrzés új szabályainak megállapításáról Németh Szilárd István (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz) 2013.04.22
10102/17 A nemzetbiztonsági ellenőrzés új szabályainak megállapításáról Németh Szilárd István (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz) 2013.03.12
9238/64 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.04
9238/63 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.04
9238/62 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.04
9238/61 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.04
9238/54 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.03
9238/53 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.03
9238/52 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.03
9238/51 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.03
9238/50 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.12.03
9238/43 A hegyközségekről Demeter Ervin (Fidesz) 2012.11.27
5004/43 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Demeter Ervin (Fidesz) 2011.12.29
4999/90 A nemzeti felsőoktatásról Demeter Ervin (Fidesz) 2011.12.01
3087/50 A világörökségről Demeter Ervin (Fidesz) 2011.05.23
3087/33 A világörökségről Demeter Ervin (Fidesz) 2011.05.17
3087/32 A világörökségről Demeter Ervin (Fidesz) 2011.05.17