Készült: 2020.06.07.01:59:29 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Hárs Gábor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6667/44 Egyes adó- és járuléktörvények módosításáról Szatmáry Kristóf (Fidesz), Hárs Gábor (MSZP) 2008.11.10
4267/1 Az Országgyűlés politikai nyilatkozata a demokratikus Kubáért Dr. Kozma József (MSZP), Kárpáti Tibor (MSZP), Szabó Vilmos (MSZP), Mesterházy Attila (MSZP), Kránitz László (MSZP), Dr. Gedei József (MSZP), Dr. Szakács László (MSZP), Hárs Gábor (MSZP), Dr. Varga László (MSZP) 2007.12.04
1145/337 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Hárs Gábor (MSZP), Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2006.11.24