Készült: 2020.05.27.18:25:04 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Hárs Gábor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
17700/982 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Hárs Gábor (MSZP), Gulyás József (SZDSZ) 2005.12.05
11700/1360 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Hárs Gábor (MSZP), Gulyás József (SZDSZ) 2004.11.15
11700/1108 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Hárs Gábor (MSZP), Gulyás József (SZDSZ) 2004.11.04