Készült: 2020.10.26.11:12:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.07.08.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kálmán András (MSZP) Elnök 2002.07.08. 2006.05.15.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2002.07.08. 2003.03.10.  
Tóth Sándor (MSZP) Tag 2002.07.08. 2006.05.15.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 2002.07.08. 2006.05.15.  
Fülöp István (MDF) Tag 2002.07.08. 2004.11.08.  
Fülöp István (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20.