Készült: 2020.07.02.08:45:21 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.08.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Kulturális bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szalai Annamária (Fidesz) Elnök 1998.07.08. 2002.05.14.  
Homa János (Fidesz) Tag 1998.12.24. 2002.05.14.  
Koltai Ildikó (Fidesz) Tag 1998.12.24. 2002.05.14.  
Ughy Attila (Fidesz) Tag 1998.12.24. 2002.05.14.  
Kósa Ferenc (MSZP) Tag 1998.12.24. 2002.05.14.  
Dr. Szalay István (MSZP) Tag 1998.12.24. 2002.05.14.  
Balogh László (MDF) Tag 1998.12.24. 2002.05.14.  
Erkel Tibor (MIÉP) Tag 1998.12.24. 2002.05.14.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése