Készült: 2019.11.23.00:10:13 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Latorcai János (KDNP)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/3975 A független Lengyelország helyreállításának centenáriumáról Kövér László (Fidesz)
2018.12.10.: Dr. Latorcai János (KDNP)
2018.12.10.: Dr. Bajkai István (Fidesz)
2018.12.11.: Németh Szilárd István (Fidesz)
2018.12.10
H/359 Az Interparlamentáris Unió Magyar Nemzeti Csoportjának megalakításáról Balla Mihály (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Dr. Gurmai Zita (MSZP), Dr. Latorcai János (KDNP), Dr. Steinmetz Ádám (Jobbik), Dr. Vadai Ágnes (DK), Schmuck Erzsébet (LMP), Szabó Timea (Párbeszéd) 2018.05.31