Készült: 2020.06.06.19:01:16 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság tagjai változásának megjelenítése
 
Az elmúlt 8 év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 2 2/2011 2011.05.09. Határozatképes 0:53
2 1 emlékeztető 1/2011 2011.03.07. Határozatképes 0:05