Készült: 2020.09.22.06:13:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Mentelmi, összeférhetetlenségi, fegyelmi és mandátumvizsgáló bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság (2010.05.14.-2012.02.23.), Mentelmi, összeférhetetlenségi, fegyelmi és mandátumvizsgáló bizottság (2012.02.24.-2014.05.05.)
E-mail  
Főbizottság  


Mentelmi, összeférhetetlenségi, fegyelmi és mandátumvizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

Mentelmi, összeférhetetlenségi, fegyelmi és mandátumvizsgáló bizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Rubovszky György (KDNP) Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Simon Gábor (MSZP) Alelnök 2010.05.17. 2014.05.05.  
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2013.02.25.  
Németh Szilárd István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Varga István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Göndör István (MSZP) Tag 2010.10.18. 2014.05.05. Dr. Ipkovich György (MSZP)
Dr. Ipkovich György (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.10.18.  
Dr. Simon Gábor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.05.17.  
Szabó Gábor (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Szilágyi Péter (LMP) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mentelmi, összeférhetetlenségi, fegyelmi és mandátumvizsgáló bizottság Fidesz 3 37.50%
MSZP 2 25.00%
Jobbik 1 12.50%
KDNP 1 12.50%
LMP 1 12.50%
Összesen 8 100.00%

Mentelmi, összeférhetetlenségi, fegyelmi és mandátumvizsgáló bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok