Készült: 2020.09.19.15:57:06 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.10.04.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Egészségügyi bizottság


Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Elnök 2006.10.04. 2010.05.13.  
Fetser János (MSZP) Tag 2008.12.04. 2010.05.13. Tukacs István (MSZP)
Dr. Nyul István (MSZP) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Tukacs István (MSZP) Tag 2008.09.24. 2008.12.01. Dr. Vojnik Mária (MSZP)
Dr. Tóth István (MSZP) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Dr. Vojnik Mária (MSZP) Tag 2006.10.04. 2008.05.05.  
Dr. Spiák Ibolya (Fidesz) Tag 2006.10.04. 2008.09.24.  
Dr. Nagy Kálmán (KDNP) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2006.10.04. 2008.05.13.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2006.10.04. 2009.03.15.  
Dr. Csáky András (független) Tag 2009.03.23. 2010.05.13.  


Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése