Készült: 2020.02.21.10:45:40 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Kastélyok, kúriák, várak albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.19.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Kastélyok, kúriák, várak albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kovács Ferenc (Fidesz) Elnök 2002.06.19. 2006.05.15.  
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Horváth László (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Kocsis Róbert (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  


Kastélyok, kúriák, várak albizottság üléseinek megjelenítése