Készült: 2020.08.11.06:24:42 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Európai ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Európai ügyek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Európai ügyek bizottsága tagjainak változásai (20 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Elnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kocsi László (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Firtl Mátyás (KDNP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Botka László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gál J. Zoltán (MSZP) Tag 2008.02.18. 2010.05.13. Szűcs Erika (MSZP)
Káli Sándor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kőhegyi István (MSZP) Tag 2009.03.09. 2009.05.18. Tasnádi Péter (MSZP)
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Molnár Csaba (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.05.19.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2008.05.19. 2010.05.13. Dr. Molnár Csaba (MSZP)
Szirbik Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Szűcs Erika (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.02.18.  
Szűcs Erika (MSZP) Tag 2009.04.20. 2010.05.13. Dr. Ujhelyi István (MSZP)
Tasnádi Péter (MSZP) Tag 2007.02.12. 2009.01.27. Dr. Tóth Bertalan (MSZP)
Dr. Tóth Bertalan (MSZP) Tag 2006.05.30. 2007.02.02.  
Dr. Ujhelyi István (MSZP) Tag 2008.06.02. 2009.04.20.  
Varga Zoltán (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.06.02.  
Dr. Veres János (MSZP) Tag 2009.05.18. 2010.05.13. Kőhegyi István (MSZP)
Veress József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Ivanics Ferenc (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Nógrádi Zoltán (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Ékes József (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 2006.05.30. 2009.03.19.  
Dr. Csapody Miklós (független) Tag 2009.03.23. 2010.05.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Európai ügyek bizottsága MSZP 10 50.00%
Fidesz 7 35.00%
KDNP 1 5.00%
SZDSZ 1 5.00%
független 1 5.00%
Összesen 20 100.00%

Európai ügyek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Európai ügyek bizottságanak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok