Készült: 2020.09.28.01:28:21 Dinamikus lap

Dr. Katona Tamás

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
MNB Felügyelő bizottságának tagja 2010.11.16. 2014.05.05.
pénzügyminisztériumi államtitkár 2009.04.21. 2010.05.29.
pénzügyminisztériumi államtitkár 2006.07.01. 2006.10.16.
pénzügyminisztériumi politikai államtitkár 2004.10.04. 2005.06.14.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 247 1  
2002-2006 295    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen