Készült: 2019.10.17.13:46:49 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Gazdasági és informatikai bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Gazdasági és informatikai bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági és informatikai bizottság tagjainak változásai (30 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Rogán Antal (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Koszorús László (Fidesz) Alelnök 2011.02.14. 2014.05.05. Szatmáry Kristóf (Fidesz)
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2011.02.14.  
Dr. Józsa István (MSZP) Alelnök 2010.05.17. 2011.11.21.  
Kovács Tibor (MSZP) Alelnök 2011.11.21. 2014.05.05. Dr. Józsa István (MSZP)
Hegedűs Tamás (Jobbik) Alelnök 2012.09.10. 2013.06.17. Volner János (Jobbik)
Pősze Lajos (Jobbik) Alelnök 2010.05.14. 2010.12.12.  
Volner János (Jobbik) Alelnök 2010.12.21. 2012.09.10. Pősze Lajos (független)
Volner János (Jobbik) Alelnök 2013.06.17. 2014.05.05. Hegedűs Tamás (Jobbik)
B. Nagy László (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2011.12.30. 2014.05.05. Dr. Mengyi Roland (Fidesz)
Dióssi Csaba (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. György István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.11.02.  
Dr. György István (Fidesz) Tag 2012.06.18. 2014.05.05. Sági István (Fidesz)
Herman István Ervin (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Koszorús László (Fidesz)
Koszorús László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
László Tamás (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.03.26.  
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2012.06.18. 2014.05.05. Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz)
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2010.11.02. 2011.12.30. Dr. György István (Fidesz)
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2012.06.18.  
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Riz Levente (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Román István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Sági István (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2012.06.18. B. Nagy László (Fidesz) 1
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2012.03.26. 2014.05.05. László Tamás (Fidesz)
Szemereyné Pataki Klaudia (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Vantara Gyula (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Wintermantel Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Baja Ferenc (MSZP) Tag 2010.06.02. 2014.05.05. Dr. Veres János (MSZP)
Burány Sándor (MSZP) Tag 2010.06.01. 2014.05.05. Göndör István (MSZP)
Burány Sándor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.05.20.  
Göndör István (MSZP) Tag 2010.05.21. 2010.05.31. Burány Sándor (MSZP)
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.05.17.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.11.21.  
Tukacs István (MSZP) Tag 2011.11.21. 2014.05.05. Dr. Józsa István (MSZP)
Dr. Veres János (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Hegedűs Tamás (Jobbik) Tag 2013.06.17. 2014.05.05. Volner János (Jobbik)
Hegedűs Tamás (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2012.09.10.  
Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) Tag 2011.09.12. 2012.11.07. Rozgonyi Ernő (Jobbik)
Rozgonyi Ernő (Jobbik) Tag 2010.12.21. 2011.09.12. Pősze Lajos (független)
Schön Péter (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Volner János (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2010.12.21.  
Volner János (Jobbik) Tag 2012.09.10. 2013.06.17. Hegedűs Tamás (Jobbik)
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2010.11.08. 2014.05.05. Dr. Bagdy Gábor (KDNP) 1
Dr. Bagdy Gábor (KDNP) 1 Tag 2010.05.14. 2010.11.08.  
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Scheiring Gábor (LMP) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  
Vágó Gábor (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Lenhardt Balázs (független) Tag 2012.11.12. 2014.05.05. Dr. Lenhardt Balázs (független)
Scheiring Gábor (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági és informatikai bizottság Fidesz 18 60.00%
MSZP 4 13.33%
Jobbik 3 10.00%
KDNP 2 6.67%
LMP 1 3.33%
független 2 6.67%
Összesen 30 100.00%

Gazdasági és informatikai bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok