Készült: 2020.08.07.02:15:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Környezetvédelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Környezetvédelmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Környezetvédelmi bizottság tagjainak változásai (19 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Nagy Andor (KDNP) Elnök 2009.05.18. 2010.05.13.  
Katona Kálmán (MDF) Elnök 2006.05.30. 2009.03.19.  
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Alelnök 2009.05.25. 2010.05.13. Fülöp István (Fidesz)
Dr. Nagy Andor (KDNP) Alelnök 2006.05.30. 2009.05.18.  
Bedő Tamás (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Demendi László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Fetser János (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gyula Ferencné (MSZP) Tag 2008.05.05. 2010.05.13. Dr. Oláh Lajos (MSZP)
Hunvald György (MSZP) Tag 2006.06.19. 2006.09.30. Bedő Tamás (MSZP)
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kis Péter László (MSZP) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kránitz László (MSZP) Tag 2008.05.05. 2010.05.13. Szabó Imre (MSZP)
Dr. Nagy Imre (MSZP) Tag 2006.10.24. 2008.02.11. Hunvald György (MSZP)
Dr. Oláh Lajos (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.05.05.  
Szabó Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.05.05.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Demendi László (MSZP)
Winkfein Csaba (MSZP) Tag 2008.02.11. 2010.05.13. Dr. Nagy Imre (MSZP)
Balogh József (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Bányai Gábor (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Császár Antal (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2008.10.26.  
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Fehérvári Tamás (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2007.06.18. 2009.05.25. Kékkői Zoltán József (Fidesz)
Kékkői Zoltán József (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.06.18.  
Molnár Béla (KDNP) Tag 2006.05.30. 2008.04.14.  
Dr. Rétvári Bence (KDNP) Tag 2008.04.14. 2010.05.13.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2007.10.01.  
Velkey Gábor (SZDSZ) Tag 2007.10.01. 2010.05.13. Gusztos Péter (SZDSZ)
Császár Antal (független) Tag 2008.11.03. 2010.05.13.  
Katona Kálmán (független) Tag 2009.03.23. 2010.05.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Környezetvédelmi bizottság MSZP 9 47.37%
Fidesz 5 26.32%
KDNP 2 10.53%
SZDSZ 1 5.26%
független 2 10.53%
Összesen 19 100.00%

Környezetvédelmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok