Készült: 2020.08.11.00:24:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Igazságügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Igazságügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Igazságügyi bizottság tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Rubovszky György (KDNP) Elnök 2014.05.06. 2017.06.21.  
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Elnök 2017.09.19. 2018.05.07. Dr. Rubovszky György (KDNP)
Budai Gyula (Fidesz) 1 Alelnök 2014.06.23. 2018.05.07. Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Alelnök 2014.06.02. 2014.06.18. Dankó Béla (Fidesz)
Dankó Béla (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Demeter Zoltán (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Alelnök 2014.06.02. 2014.06.18. Demeter Zoltán (Fidesz)
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2015.08.05.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Alelnök 2015.09.22. 2018.05.07. Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz)
Dr. Vitányi István (Fidesz) Alelnök 2014.06.23. 2018.05.07. Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
Dr. Staudt Gábor (Jobbik) Alelnök 2016.10.10. 2018.05.07.  
Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2014.06.07. 2014.06.23. Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Tag 2015.10.19. 2018.05.07. Dr. Vas Imre (Fidesz)
Varga József (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2015.09.22. Budai Gyula (Fidesz) 1
Vigh László (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Tag 2014.09.15. 2018.05.07. Szabó Sándor (MSZP)
Szabó Sándor (MSZP) Tag 2014.05.06. 2014.09.15.  
Teleki László (MSZP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Apáti István (Jobbik) 1 Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Staudt Gábor (Jobbik) Tag 2015.03.30. 2016.10.10. Szávay István (Jobbik)
Szávay István (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2015.03.30.  
Kész Zoltán (független) Tag 2015.03.17. 2018.05.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Igazságügyi bizottság Fidesz 7 53.85%
MSZP 2 15.38%
Jobbik 2 15.38%
KDNP 1 7.69%
független 1 7.69%
Összesen 13 100.00%

Igazságügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok