Készült: 2020.10.23.02:15:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Erdészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.09.18.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Erdészeti albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Elnök 2002.09.18. 2006.05.15.  
Gráf József (MSZP) Tag 2002.09.18. 2005.05.09.  
Vadász István (MSZP) Tag 2002.09.18. 2006.05.15.  
Glattfelder Béla (Fidesz) Tag 2002.09.18. 2004.07.18.  
Dr. Szabó József Andor (Fidesz) Tag 2002.09.18. 2006.05.15.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2004.07.02. 2006.05.15.  
Kuncze Gábor (SZDSZ) Tag 2002.11.12. 2004.07.01. Zwack Péter (SZDSZ)
Zwack Péter (SZDSZ) Tag 2002.09.18. 2002.11.05.  
Font Sándor (MDF) Tag 2002.09.18. 2004.09.06.  
Font Sándor (független) Tag 2004.09.06. 2004.12.20.  


Erdészeti albizottság üléseinek megjelenítése