Készült: 2020.08.06.18:09:27 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év esetleges kormányzati visszaéléseivel foglalkozó albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.20.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási, tudományos bizottság


Az elmúlt nyolc év esetleges kormányzati visszaéléseivel foglalkozó albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Elnök 2010.11.29. 2014.05.05.  
Révész Máriusz (Fidesz) Elnök 2010.05.20. 2010.11.29.  
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2010.11.29.  
Kucsák László (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Pánczél Károly (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2010.11.29. 2014.05.05. Dr. Hoppál Péter (Fidesz)
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2010.06.21. 2014.05.05.  
Németh Zsolt (Jobbik) Tag 2010.06.21. 2010.10.25.