Készült: 2021.07.29.04:18:38 Dinamikus lap

Nem önálló irományok 1998-2002

Paraméterek:
Iromány száma: T/2401 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról
Típus:

Nem önálló irományok
Legutolsó nem önálló iromány száma: 2401/79
Irsz. Típus Benyújtás Benyújtó Mód.jav. előzménye Új Állapot Megjegyzés
2401/7 módosító javaslat 2000.04.12 Tokár István (MSZP)        
2401/8 módosító javaslat 2000.04.12 Tokár István (MSZP)        
2401/9 módosító javaslat 2000.04.12 Tokár István (MSZP)        
2401/10 módosító javaslat 2000.04.13 Tardos Márton (SZDSZ)        
2401/11 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/12 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/13 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/14 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/15 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/16 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/17 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/18 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/19 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/20 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/21 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/22 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/23 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/24 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/25 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/26 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/27 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/28 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/29 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/30 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/31 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/32 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/33 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/34 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/35 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/36 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/37 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/38 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/39 módosító javaslat 2000.04.13 Göndör István (MSZP)        
2401/40 módosító javaslat 2000.04.13 Tóth Imre (FKGP)        
2401/41 módosító javaslat 2000.04.13 Tóth Imre (FKGP)        
2401/42 módosító javaslat 2000.04.13 Tóth Imre (FKGP)        
2401/43 módosító javaslat 2000.04.13 Tóth Imre (FKGP)        
2401/44 módosító javaslat 2000.04.13 Tóth Imre (FKGP)        
2401/45 módosító javaslat 2000.04.14 Körömi Attila (Fidesz)        
2401/46 módosító javaslat 2000.04.14 Körömi Attila (Fidesz)     visszavonva  
2401/47 módosító javaslat 2000.04.14 Körömi Attila (Fidesz)        
2401/48 módosító javaslat 2000.04.14 Körömi Attila (Fidesz)        
2401/74 módosító javaslat 2000.05.16 Foglalkoztatatási bizottság        
2401/75 módosító javaslat 2000.05.16 Foglalkoztatatási bizottság        
2401/76 módosító javaslat 2000.05.17 Foglalkoztatatási bizottság       új változat 74 helyettm
2401/77 módosító javaslat 2000.05.17 Foglalkoztatatási bizottság       új változat 75 helyett
<< 1 >>
Összesen: 46