Készült: 2020.09.19.13:58:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.19.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Hadházy Sándor (Fidesz) Elnök 2002.06.19. 2006.05.15.  
Dr. Tóth József (MSZP) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Bánki Erik (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  


Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése