Készült: 2020.09.29.03:07:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Lakáspolitikai és építésügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Lakáspolitikai és építésügyi albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
László Tamás (Fidesz) Elnök 2010.07.12. 2012.03.26.  
Burány Sándor (MSZP) Alelnök 2010.07.12. 2014.05.05.  
Koszorús László (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Schön Péter (Jobbik) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. Bagdy Gábor (KDNP) 1 Tag 2010.07.12. 2010.11.08.