Készült: 2020.08.09.19:30:37 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Hadházy Sándor (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/10858 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2020.06.03.: Hadházy Sándor (Fidesz)
2020.06.09.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2020.06.02
A/9813 Milyen eredmény várható a hiteltörlesztések felfüggesztésétől a koronavírus okozta gazdasági visszaesés tekintetében? Hadházy Sándor (Fidesz) 2020.03.23
T/6576 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításával és a nemdohányzók védelmével összefüggő egyes törvények módosításáról Lázár János (Fidesz)
2019.07.02.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.11.11.: Hadházy Sándor (Fidesz)
2019.11.21.: B. Nagy László (Fidesz)
2019.06.20