Készült: 2019.10.20.20:00:44 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Volner János (Jobbik, független)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/4982 A munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény módosításáról Dúró Dóra (független), Volner János (független) 2019.02.28
A/1467 Meddig nézzük még tétlenül az európai uniós források korrupción keresztüli eltűnését? Volner János (Jobbik) 2018.09.17
I/645 Mikor kíván a Kormányzat gátat szabni a bankszektor profitéhségének? Volner János (Jobbik) 2018.06.20
T/577 A jövedéki adóról szóló 2016. évi LXVIII. törvény módosítása az autós társadalom terheinek csökkentése érdekében Volner János (Jobbik)
2018.06.18.-2018.11.05.: Z. Kárpát Dániel (Jobbik)
2018.06.18
T/20 Magyarország Alaptörvényének hetedik módosításáról Gyöngyösi Márton (Jobbik), Volner János (Jobbik)
2018.06.18.: Szilágyi György (Jobbik)
2018.05.11