Készült: 2020.04.07.15:49:02 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások Európai integrációs ügyek bizottsága (2002.05.15.-2004.10.19.), Európai ügyek bizottsága (2004.10.20.-2006.05.15.)
E-mail  
Főbizottság  


Európai ügyek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Európai ügyek bizottsága tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Elnök 2004.07.15. 2006.05.15. Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ)
Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ) Elnök 2002.05.15. 2004.07.15.  
Kocsi László (MSZP) Alelnök 2004.09.06. 2006.05.15. Dr. Tabajdi Csaba (MSZP)
Dr. Tabajdi Csaba (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2004.07.14.  
Dr. Hörcsik Richard (Fidesz) 1 Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kelemen András (Fidesz) Alelnök 2005.05.15. 2006.05.15. Dr. Boros Imre (független)
Dr. Boros Imre (MDF) Alelnök 2002.05.15. 2002.09.06.  
Dr. Kelemen András (MDF) Alelnök 2002.09.17. 2004.09.06. Dr. Boros Imre (független)
Dr. Boros Imre (független) Alelnök 2002.09.07. 2002.09.17.  
Dr. Kelemen András (független) Alelnök 2004.09.06. 2005.05.14. Dr. Boros Imre (független)
Dr. Botka László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Csige Tamás (MSZP) Tag 2004.08.27. 2004.10.25. Hegyi Gyula (MSZP)
Dr. Czinege Imre (MSZP) Tag 2002.11.26. 2006.05.15. Dr. Steiner Pál (MSZP)
Dr. Dávid Gyula (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Dr. Tompa Sándor (MSZP)
Dr. Füle István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Gurmai Zita (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.07.14.  
Hegyi Gyula (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.07.14.  
Káli Sándor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Karakas János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Szűcs Erika (MSZP) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Dr. Gurmai Zita (MSZP)
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Vastagh Pál (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Csige Tamás (MSZP)
Dr. Bagó Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Bebes István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.08.27.  
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Ivanics Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Rácz Róbert (Fidesz)
Nógrádi Zoltán (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Bebes István (Fidesz)
Rácz Róbert (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.08.27.  
Szabó István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2002.09.17. 2006.05.15. Dr. Kelemen András (MDF)
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 2002.05.15. 2002.09.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Európai ügyek bizottsága MSZP 10 47.62%
Fidesz 9 42.86%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Európai ügyek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Európai ügyek bizottságanak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok