Készült: 2020.09.29.10:21:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Egészségturizmus albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.11.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Sport- és turisztikai bizottság


Egészségturizmus albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Horváth Klára (MSZP) Elnök 2006.11.07. 2010.05.13.  
Koscsó Lajos (MSZP) Tag 2007.02.20. 2010.05.13.  
Nagy Jenő (MSZP) Tag 2007.02.20. 2010.05.13.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2007.02.20. 2007.05.07.  
Tóth József (MSZP) Tag 2007.02.20. 2010.05.13.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2007.02.20. 2010.05.13.  


Egészségturizmus albizottság üléseinek megjelenítése