Készült: 2019.10.17.16:14:38 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.02.04.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Várhelyi András (FKGP) Elnök 1999.02.04. 2001.04.16.  
Bánki Erik (Fidesz) Tag 1999.02.04. 2002.05.14.  
Lévai Tibor (Fidesz) Tag 1999.02.04. 2002.05.14.  
Herbály Imre (MSZP) Tag 1999.02.04. 2002.05.14.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 1999.02.04. 2002.05.14.