Készült: 2020.08.12.06:38:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.13.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Kulturális bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Elnök 2002.06.13. 2006.05.15.  
Dr. Balogh Miklós (MSZP) Tag 2003.03.04. 2006.05.15.  
Csontos János (MSZP) Tag 2003.03.04. 2006.05.15.  
Halmai Gáborné (MSZP) Tag 2003.03.04. 2006.05.15.  
Dr. Ujhelyi István (MSZP) Tag 2003.03.04. 2006.05.15.  
Kiss Attila (Fidesz) Tag 2002.06.13. 2006.05.15.  
Szalai Annamária (Fidesz) Tag 2002.06.13. 2004.03.30.  
Vígh Ilona (Fidesz) Tag 2002.06.13. 2006.05.15.  
Lezsák Sándor (MDF) Tag 2002.06.13. 2004.11.07.  
Lezsák Sándor (független) Tag 2004.11.07. 2006.05.15.  


 
Európai integrációs albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 1 1/2003 2003.03.17. Határozatképes 0:30