Készült: 2020.09.28.16:58:22 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Erdészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.26.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság

Erdészeti albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

Erdészeti albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Győrffy Balázs (Fidesz) Elnök 2018.06.26.    
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2018.06.26.    
Dr. Apáti István (Jobbik) 1 Tag 2018.06.26. 2018.10.08.  
Dr. Steinmetz Ádám (Jobbik) Tag 2018.11.12.   Dr. Apáti István (Jobbik) 1