Készült: 2020.10.30.20:53:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A génmanipulált növények szabadföldi termesztésével kapcsolatban felmerülő kérdéseket vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2005.10.12.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Környezetvédelmi bizottság


A génmanipulált növények szabadföldi termesztésével kapcsolatban felmerülő kérdéseket vizsgáló albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Elnök 2005.10.12. 2006.05.15.  
Kapás Zsolt (MSZP) Tag 2005.10.19. 2006.05.15.  
Dr. Illés Zoltán (Fidesz) Tag 2005.10.19. 2006.05.15.  
Tóth Gábor (Fidesz) Tag 2005.10.19. 2006.05.15.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2005.10.19. 2006.05.15.  


A génmanipulált növények szabadföldi termesztésével kapcsolatban felmerülő kérdéseket vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése