Készült: 2019.10.17.13:57:21 Dinamikus lap

Winkfein Csaba

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.10.05. 2009.10.06.
MSZP frakcióvez. h. 2008.12.01. 2008.12.02.
MSZP frakcióvez. h. 2007.11.26. 2007.11.27.
MSZP frakcióvez. h. 2007.06.04. 2007.06.06.
MSZP frakcióvez. h. 2006.11.27. 2006.11.28.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Komárom-Esztergom megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.11.06. 2008.05.19.
Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Alelnök 2008.05.19. 2010.05.13.
Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2007.06.25.
Környezetvédelmi bizottság Tag 2008.02.11. 2010.05.13.
Kábítószerügyi eseti bizottság Elnök 2007.03.07. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 21 90

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 56 1  


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Esztergom Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006  
Esztergom Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Komárom-Esztergom Megye Önkormányzata megyei közgyűlés tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
szociálpedagógus Vitéz János Római Katolikus Tanítóképző Főiskola   2001
szociálpolitikus Eötvös Lóránd Tudományegyetem Szociológiai és szociálpolitikai Kar 2003

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú C