Készült: 2019.10.15.20:00:12 Dinamikus lap

Dr. Nyul István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2006.11.13. 2006.11.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Baranya megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Baranya megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.06.19. 2010.05.13.
   Nyugdíjpolitikai albizottság
Tag 2007.03.05. 2010.05.13.
Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2006.10.04. 2010.05.13.
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
2002-2006 Szociális és családügyi bizottság Tag 2002.11.26. 2006.05.15.
Egészségügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 15 247
2002-2006 14 198

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 48    
2002-2006 35    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orvos Pécsi Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Kar 1965
csecsemő és gyermek szakorvos Országos Szakorvosképző Bizottság   1969
iskolaegészségtan-ifjúság védelem Országos Szakorvosképző Bizottság   1998
üzemorvos Országos Szakorvosképző Bizottság   1999