Készült: 2019.10.18.04:51:05 Dinamikus lap

Kiss Ferenc

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Zala megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2008.05.05. 2010.05.13.
   Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 2008.05.07. 2010.05.13.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Európai ügyek albizottsága
Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 5 228

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 62    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
műszaki tiszt Autóközlekedési Tisztképző Intézet   1978
műszaki szakoktató Közlekedési és Távközlési Műszaki Főiskola Műszaki Tanárképző Kar 1984
személyügyi szervező Munkaügyi Minisztérium - TIT   1992
humánszervező Janus Pannonius Tudományegyetem Bölcsésztudományi Kar 1993

Nyelvismeret
Nyelv Foka
orosz társalgási