Készült: 2019.10.20.17:42:32 Dinamikus lap

Dr. Gedei József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2004.09.06. 2004.09.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Külügyi és határon túli magyarok bizottsága Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Transzatlanti albizottság
Elnök 2006.10.10. 2010.05.13.
2002-2006 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Külügyi bizottság Tag 2002.06.04. 2006.05.15.
   Transzatlanti ügyekkel foglalkozó albizottság
Elnök 2003.05.28. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 45 15
2002-2006 49 5

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 22    
2002-2006 33    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Jászberény Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi 1996

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási