Készült: 2019.10.17.16:27:49 Dinamikus lap

Dér Zsuzsanna

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2007.02.11. 2008.02.12.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Fejér megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 4 121

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 30    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
kereskedelmi üzemgazdász Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola Kereskedelmi Kar 1981
vendéglátóipari szaküzemgazdász Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola   1989
értékbecslő és ingatlanközvetítő Füti Omega Kft.   1991
vezető auditor RCA Certified Training Course   2003
multiplikátor Gazdasági és Közlekedési Minisztérium - Tempus Közalapítvány   2005