Készült: 2020.08.04.16:36:38 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Informatikai és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.09.
Megszűnés 1999.11.24.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Informatikai és infrastruktúra-fejlesztési albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Rigler Zoltán (Fidesz) Elnök 1998.07.09. 1999.11.24.  
Ágota Gábor (Fidesz) Tag 1998.11.05. 1999.10.01.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 1998.11.05. 1999.11.24.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 1998.11.05. 1999.11.24.  
Végh László (Fidesz) Tag 1998.11.05. 1999.11.24.  
Fritz Péter (MSZP) Tag 1999.02.23. 1999.11.24.  
Dr. Kálmán András (MSZP) Tag 1998.11.05. 1999.11.24.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 1999.03.16. 1999.11.24.  
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 1999.02.01. 1999.11.24.  
Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 1998.11.05. 1999.11.24.  


Informatikai és infrastruktúra-fejlesztési albizottság üléseinek megjelenítése