Készült: 2020.09.27.13:32:18 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Ifjúsági albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2007.03.05.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Ifjúsági albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Török Zsolt (MSZP) Elnök 2007.03.05. 2010.05.13.  
Ágh Péter (Fidesz) Alelnök 2007.03.05. 2008.10.13.  
Lombos István (MSZP) Tag 2007.03.05. 2010.05.13.  
Szabados Ákos (MSZP) Tag 2007.03.05. 2009.04.06.  
Koszorús László (Fidesz) Tag 2007.03.05. 2010.05.13.