Készült: 2020.10.26.13:52:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Vállalkozásfejlesztési és uniós forrásokat felügyelő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Vállalkozásfejlesztési és uniós forrásokat felügyelő albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Elnök 2010.07.12. 2011.02.14.  
Hegedűs Tamás (Jobbik) Alelnök 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz) 1 Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Riz Levente (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2010.07.12. 2011.11.21.  
Scheiring Gábor (LMP) Tag 2010.07.12. 2013.02.11.