Készült: 2020.04.08.12:20:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Oktatási, ifjúsági és sport bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1992.10.13.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Oktatási, ifjúsági és sport bizottság tagjai változásának elrejtése

Oktatási, ifjúsági és sport bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Karsai Péter (MDF) Elnök 1992.10.13. 1994.06.27.  
Várkonyi István (MDF) Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Jánosi György (MSZP) Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.  
Kovács Gábor (KDNP) Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Balla Gábor Tamás (MDF) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Farkas Gábor (MDF) Tag 1993.06.15. 1994.06.27.  
Dr. Hoppa József (MDF) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Kapronczay József (MDF) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Nyerges Tibor (MDF) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Szabó Lajos (MDF) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Szilasy György (MDF) Tag 1992.10.13. 1993.07.04.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 1993.02.17. 1994.06.27.  
Bretter Zoltán (SZDSZ) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Hága Antónia (SZDSZ) Tag 1992.10.13. 1993.02.16.  
Nádori László (SZDSZ) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Rózsa Edit (SZDSZ) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Gerbovits Jenő (Kisgazda) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Ugrin Emese (Kisgazda) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Körösfői László (MSZP) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Horváth László (FIDESZ) Tag 1992.11.17. 1994.06.27.  
Szelényi Zsuzsanna (FIDESZ) Tag 1992.10.13. 1992.11.17.  
Dr. Bognár László (MIÉP) Tag 1993.12.14. 1994.06.27.  
Szilasy György (MIÉP) Tag 1993.07.05. 1993.08.29.  
Beke Kata (független) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Szilasy György (független) Tag 1993.08.30. 1994.06.27.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Oktatási, ifjúsági és sport bizottság MDF 8 38.10%
SZDSZ 4 19.05%
EKgP 2 9.52%
MSZP 2 9.52%
Fidesz 1 4.76%
KDNP 1 4.76%
MIÉP 1 4.76%
független 2 9.52%
Összesen 21 100.00%

Oktatási, ifjúsági és sport bizottságnak nincs albizottsága.