Készült: 2020.10.30.20:03:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Szociális és egészségügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Szociális és egészségügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Szociális és egészségügyi bizottság tagjainak változásai (17 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Csehák Judit (MSZP) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Szolnoki Andrea (SZDSZ) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Győriványi Sándor (FKGP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Bakai Zoltán (MSZP) Tag 1994.06.28. 1997.08.08.  
Bányász Jánosné (MSZP) Tag 1997.09.22. 1998.06.17.  
Dr. Bedő Tibor (MSZP) Tag 1997.03.18. 1998.06.17.  
Üszögi-Bleyer Jenő (MSZP) 1 Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Garai István Levente (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
dr. Götzinger István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 1994.08.30. 1995.05.29.  
Dr. Kiss József (MSZP) Tag 1994.06.28. 1997.03.01.  
Dr. Koleszár Lajos (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kovács Pál (MSZP) Tag 1995.05.30. 1997.09.08.  
Dr. Schvarcz Tibor (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Sirály Péter (MSZP) Tag 1997.09.09. 1998.06.17.  
Szabó Sándorné (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Sarkadiné Dr. Lukovics Éva (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Szigeti György (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kis Gyula József (MDF) Tag 1994.06.28. 1997.03.18.  
Dr. Pusztai Erzsébet (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Dr. Selmeczi Gabriella (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Semjén Zsolt (KDNP) Tag 1994.06.28. 1996.04.15.  
Dr. Szilágyiné Császár Terézia (KDNP) Tag 1996.04.16. 1997.07.21.  
Dr. Pusztai Erzsébet (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1998.06.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Szociális és egészségügyi bizottság MSZP 10 58.82%
SZDSZ 4 23.53%
FKGP 1 5.88%
Fidesz 1 5.88%
Néppárt-MDNP 1 5.88%
Összesen 17 100.00%

Szociális és egészségügyi bizottságnak nincs albizottsága.