Készült: 2020.07.10.03:19:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szászfalvi László (Fidesz) Elnök 2005.05.15. 2006.05.15.  
Szászfalvi László (MDF) Elnök 2002.05.15. 2004.09.06.  
Szászfalvi László (független) Elnök 2004.09.06. 2005.05.14.  
Donáth László (MSZP) Alelnök 2002.06.04. 2006.05.15. Pál Tibor (MSZP)
Németh Erika (MSZP) Alelnök 2004.11.02. 2006.05.15. Dr. Suchman Tamás (MSZP)
Pál Tibor (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2004.11.02.  
Dr. Semjén Zsolt (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Bán Imre (MSZP) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP)
Demus Iván (MSZP) Tag 2005.12.19. 2006.05.15. Élő Norbert (MSZP)
Donáth László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Élő Norbert (MSZP) Tag 2004.11.29. 2005.06.27. Dr. Simon Gábor (MSZP)
Élő Norbert (MSZP) Tag 2005.12.05. 2005.12.19. Urbán Árpád (MSZP)
Dr. Géczi József Alajos (MSZP) Tag 2005.06.27. 2006.05.15.  
Godó Lajos (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Kocsi László (MSZP) Tag 2003.09.15. 2004.10.25. Dr. Vojnik Mária (MSZP)
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.07.14.  
Molnár József (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Szabó Zoltán (MSZP)
Németh Erika (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.11.02.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2002.06.25. 2002.12.17. Teleki László (MSZP)
Dr. Simon Gábor (MSZP) Tag 2002.06.04. 2004.11.29. Gusztos Péter (SZDSZ)
Szabados Tamás (MSZP) Tag 2004.11.02. 2006.05.15.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Teleki László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.25.  
Tóth Gyula (MSZP) Tag 2004.10.26. 2006.05.15. Kocsi László (MSZP)
Urbán Árpád (MSZP) Tag 2002.06.04. 2005.11.26. Donáth László (MSZP)
Dr. Vojnik Mária (MSZP) Tag 2002.12.17. 2003.09.15. Rózsa Endre (MSZP)
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Hargitai János (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Karakó László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Láyer József (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Móring József Attila (Fidesz) Tag 2003.02.11. 2006.05.15. Potápi Árpád (Fidesz) 1
Potápi Árpád (Fidesz) 1 Tag 2002.05.15. 2003.02.11.  
Schmidt Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Varga József (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 2002.05.15. 2003.11.01.  
Ékes József (MDF) Tag 2003.11.01. 2004.11.08. Dr. Csapody Miklós (MDF)
Ékes József (független) Tag 2004.11.08. 2006.05.15. Dr. Csapody Miklós (MDF)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 9 42.86%
SZDSZ 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok