Készült: 2020.09.22.17:32:11 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.19.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


Az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szabó Timea (LMP) Elnök 2010.07.27. 2013.02.11.  
Kővári János (Fidesz) Alelnök 2011.09.19. 2012.02.18.  
Berényi László (Fidesz) Tag 2010.07.27. 2014.05.05.  
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2010.07.27. 2014.05.05.  
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2010.07.27. 2014.05.05.  
Gajda Róbert (Fidesz) Tag 2010.07.27. 2014.05.05.  
Kővári János (Fidesz) Tag 2010.07.27. 2011.09.19.  
Baracskai József (MSZP) Tag 2010.07.27. 2011.10.23.  
Kulcsár Gergely (Jobbik) Tag 2010.07.27. 2014.05.05.  
Varga László (KDNP) Tag 2010.07.27. 2014.05.05.