Készült: 2019.09.16.05:28:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Tasó László (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12415/223 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Riz Levente (Fidesz) 2013.10.30
11212/22 A temetőkről és a temetkezésről szóló 1999. évi XLIII. törvény módosításáról Balla György (Fidesz)
2013.06.26.: Tasó László (Fidesz)
2013.06.11
10902/4 Egyes törvényeknek az elektronikus anyakönyv kialakításával összefüggésben szükséges módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Tasó László (Fidesz) 2013.05.06
6590/46 A járások kialakításáról, valamint egyes ezzel összefüggő törvények módosításáról Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2012.04.24
5904/9 A Máriapócsi Kegyhelyről és a magyar görögkatolikus közösség társadalomban betöltött szerepéről Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Simicskó István (KDNP), Seszták Oszkár (KDNP), Dr. Seszták Miklós (KDNP), Tasó László (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP) 2012.03.28
5206/44 A víziközmű-szolgáltatásról Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Szólláth Tibor Zoltán (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2011.12.13
5206/5 A víziközmű-szolgáltatásról Polics József (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Molnár Attila (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Lukács László (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Gajda Róbert (Fidesz), Földi László (KDNP), Dr. Braun Márton (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Talabér Márta (Fidesz) 2011.12.12
4995/30 Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról Tasó László (Fidesz) 2011.12.13
4864/614 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/604 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/602 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/589 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.29.: Bús Balázs (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/588 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/573 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/568 A helyi önkormányzatokról Dr. Bóka István (Fidesz), Szekó József (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/557 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/552 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/549 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/547 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/532 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Vigh László (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/526 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/508 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Bús Balázs (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/502 A helyi önkormányzatokról Szekó József (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/475 A helyi önkormányzatokról Bebes István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/471 A helyi önkormányzatokról Bebes István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz), Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/469 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4365/646 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2011.12.05
4365/470 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Dr. Bóka István (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.07.: Sági István (Fidesz)
2011.11.02
1498/477 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.11.26
1498/278 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.11.18
1498/277 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.11.18
1498/276 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.11.18
573/16 Sporttal összefüggő egyes törvények módosításáról Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.07.07
573/15 Sporttal összefüggő egyes törvények módosításáról Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz) 2010.07.07
32/46 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Kósa Lajos (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Tarlós István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 2010.06.01