Készült: 2020.02.29.07:11:09 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2011.09.26.
Megszűnés 2011.12.12.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Elnök 2011.09.26. 2011.12.12.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Alelnök 2011.09.26. 2011.12.12.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Alelnök 2011.09.26. 2011.12.12.  
Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2011.09.26. 2011.12.12.  
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2011.09.26. 2011.12.12.  
Dr. Varga István (Fidesz) Tag 2011.09.26. 2011.12.12.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Tag 2011.09.26. 2011.12.12.  
Pősze Lajos (független) Tag 2011.09.26. 2011.12.12.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése