Készült: 2019.11.21.16:49:04 Dinamikus lap

Vass Lajos

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának politikai államtitkára 2004.10.04. 2006.06.08.
a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának politikai államtitkára 2003.06.15. 2004.10.03.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 89