Készült: 2020.08.15.04:17:38 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: László Tamás

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/13634 A Nemzeti Fejlesztés 2030 - Országos Fejlesztési és Területfejlesztési Koncepcióról szóló 1/2014. (I. 3.) OGY határozat módosításáról László Tamás (Fidesz)
2014.02.04.: Babák Mihály (Fidesz)
2014.02.02
T/9929 Magyarország Alaptörvényének negyedik módosítása Rogán Antal (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), B Nagy László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Balázs József (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Berényi László (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Bohács Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Borbély Lénárd (Fidesz), Brájer Éva (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Csóti György (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz) és 221 képviselő társa. 2013.02.08
T/8405 A választási eljárásról Lázár János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2012.09.18.: Dr. Varga István (Fidesz), Patay Vilmos (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Csóti György (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz)
2012.09.19.: Ékes Ilona (Fidesz), Wittner Mária (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz)
2012.09.24.: Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz)
2012.09.25.: Ágh Péter (Fidesz)
2012.10.02.: László Tamás (Fidesz)
2012.09.18
T/3525 A szabálysértésekről szóló 1999. évi LXIX. törvény módosításáról Wintermantel Zsolt (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Menczer Erzsébet (Fidesz), László Tamás (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz)
2011.07.04.: Csizi Péter (Fidesz)
2011.06.14
T/2605 A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény módosításáról László Tamás (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Michl József (KDNP), Gelencsér Attila (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz) 2011.03.09