Készült: 2020.04.07.06:50:58 Dinamikus lap

Dr. Spiák Ibolya

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
    Az Egészségügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2006.10.04. 2008.09.24.
Kábítószerügyi eseti bizottság Alelnök 2007.03.07. 2010.05.13.
Fogyasztóvédelmi eseti bizottság Tag 2007.03.07. 2007.04.23.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 45 203

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 51    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános orvos Szegedi Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Kar 1982

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol alapfokú C