Készült: 2019.10.14.16:34:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Költségvetési és pénzügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Költségvetési és pénzügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Költségvetési és pénzügyi bizottság tagjainak változásai (30 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szekeres Imre (MSZP) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Domokos László (Fidesz) Alelnök 2001.09.04. 2002.05.14. Mádi László (Fidesz)
Mádi László (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2001.08.01.  
Keller László (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2001.02.13.  
Dr. Veres János (MSZP) Alelnök 2001.02.13. 2002.05.14. Keller László (MSZP)
Balogh Gyula (FKGP) Alelnök 2001.04.17. 2002.05.14. Dr. Csúcs László (független)
Dr. Csúcs László (FKGP) Alelnök 1998.06.25. 2001.01.21.  
Dr. Csúcs László (független) Alelnök 2001.01.22. 2001.04.17.  
Arnóth Sándor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Balsay István (Fidesz) Tag 2000.02.08. 2002.05.14. Dr. Horváth Zsolt (Fidesz)
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14. Rogán Antal (Fidesz)
Dr. Hargitai János (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Dr. Isépy Tamás (Fidesz) Tag 1998.09.29. 1999.10.01.  
Ivanics Ferenc (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.11.24.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Lenártek András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Nógrádi László (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14. Tállai András (Fidesz)
Dr. Rákos Tibor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Rogán Antal (Fidesz) Tag 1998.11.24. 2001.01.01.  
Rogán Antal (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.09.29.  
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2002.05.14.  
Tállai András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2001.01.01.  
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Boldvai László (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Burány Sándor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Francz Rezső (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Keller László (MSZP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14. Dr. Veres János (MSZP)
Mayer Bertalan (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Nagy Sándor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Soós Győző (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Veres János (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.02.13.  
Barkóczy Gellért (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Csúcs László (FKGP) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  
Dr. Czira Szabolcs (FKGP) Tag 1998.06.25. 1999.03.02.  
Molnár László (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.01.31.  
Dr. Tímár György (FKGP) Tag 1999.03.02. 2002.05.14.  
Bauer Tamás (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tardos Márton (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Balogh László (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Font Sándor (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Molnár László (független) Tag 2001.02.01. 2001.04.17.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Költségvetési és pénzügyi bizottság Fidesz 11 36.67%
MSZP 10 33.33%
FKGP 4 13.33%
SZDSZ 2 6.67%
MDF 2 6.67%
MIÉP 1 3.33%
Összesen 30 100.00%

Költségvetési és pénzügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok