Készült: 2020.09.19.15:59:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

A Mezőgazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.07.10.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


A Mezőgazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Elnök 2014.07.10. 2018.05.07.  
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2014.10.13. 2018.05.07. Vantara Gyula (Fidesz)
Győrffy Balázs (Fidesz) Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  
Pócs János (Fidesz) Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  
Vantara Gyula (Fidesz) Tag 2014.07.10. 2014.09.15.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  
Magyar Zoltán (Jobbik) Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  
Földi László (KDNP) Tag 2014.07.10. 2018.05.07.  


A Mezőgazdasági bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése